вівторок, 6 квітня 2021 р.

«Оnline–світ і я» - заняття по користуванню електронною поштою

Овруцька центральна бібліотека імені А.С.Малишка пропонує заняття по користуванню електронною поштою 

«Оnline–світ і я»

    Email як засіб для обміну інформаційними повідомленнями, з'явився набагато раніше, ніж кожен з нас може собі уявити. Більше 50 років система розвивається, з'являються нові сервіси, вдосконалюється система захисту від хакерів і недоброзичливців.
Email — це електронна пошта (з англ. electronic mail), а саме — система для обміну повідомленнями (листами) між користувачами в Глобальній мережі Інтернет. У кожен лист можна вкласти який-небудь файл або їх сукупність (текстові документи, музику, відео, програми), але при цьому, максимальний обсяг одного повідомлення обмежений системою.
Вся інформація, що пересилається, зберігається на віддалених серверах, і скачувати все на свій пристрій немає необхідності. Тобто, маючи доступ до Інтернету (трафік), користувач може відкрити будь-яке повідомлення нескінченну кількість разів, завантажуючи знову і знову необхідну інформацію. Це свого роду величезна поштова скринька-сховище, яку, як не дивно, доведеться постійно підчищати від сміття та непотребу.
Нерідко ми стикаємося з ситуаціями, коли друзі, колеги по роботі або просто випадкові знайомі просять залишити свій email (наприклад, «залиш пошту» чи «дай своє мило, і я відправлю тобі потрібний документ»). Так, головна мета е-пошти — спілкування. Враховуючи величезну кількість месенджерів (Telegram WhatsApp Viber та ін), єдина базова (основна) система для листування — незамінна річ, бо реєструватися повсюди, адаптуючись під конкретну людину, досить проблематично.
Друга важлива роль, яку відіграє електронний mail — логін. Як правило, при реєстрації в переважній більшості сервісів, сайтів, програм, потрібно вказати свою пошту, що необхідно для ідентифікації користувача або прив'язки створюваного аккаунта до чогось.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ви хотите оставить комментарии но незнаете как? Очень просто!
- нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария".
- Выберите Имя/URL. (никто не любит анонимов).
- Наберите свое имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то что вы хотели и нажмите "Отправить комментарии"! Спасибо!