четвер, 16 січня 2020 р.

Кіборги вистояли, не встояв бетон...

Кіборги героїчно захищали стратегічний об’єкт 242 дні.

16 січня, за ініціативою самих кіборгів, у різних містах України вшановується День пам'яті захисників Донецького аеропорту та усіх загиблих воїнів. 
В цей день згадують воїнів, які захищали Донецький аеропорт з 26 травня 2014 року до 22 січня 2015 року. Вони героїчно захищали стратегічний об’єкт 242 дні. За цей час 200 українських бійців загинули, ще півтисячі отримали поранення. Аеропорт обстрілювали з артилерії, «Градів», мінометів і танків, працювали снайпери. Фільм “Кіборги” став найуспішнішим проектом за кордоном Кіборгами нескорених українців назвали самі терористи. Мовляв, тільки роботи здатні вистояти в таких нелюдських умовах. Про незламних кіборгів знято художній фільм, який вийшов у 2017 році. Після кровопролитних боїв аеропорт став символом героїзму для всіх українців.

В Україні на честь кіборгів випустили монету під назвою «Захисникам Донецького аеропорту». А ще - серію коміксів про оборону Донецького аеропорту.

Детальніше читайте на УНІАН: 

https://www.unian.ua/society/10410348-den-kiborgiv-sogodni-vshanovuyut-zahisnikiv-doneckogo-aeroportu-video.html
Овруцька центральна бібліотека імені А.С.Малишка пропонує до перегляду віртуальну книжкову виставку створену до Дня пам'яті захисників Донецького аеропорту.

У фільмі використано музику Lynn's Theme Ólafur Arnalds

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ви хотите оставить комментарии но незнаете как? Очень просто!
- нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария".
- Выберите Имя/URL. (никто не любит анонимов).
- Наберите свое имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то что вы хотели и нажмите "Отправить комментарии"! Спасибо!