вівторок, 29 березня 2016 р.

Вибір професії – дорога в самостійне життя

Життя постійно ставить нас перед вибором. У дитинстві з багатьох іграшок вибираємо найулюбленішу, в школі віддаємо перевагу найцікавішим, на наш погляд, предметам… Обираємо товаришів, друзів, коханих. І в основі вибору кожного з нас свої критерії, своє уявлення про добро і зло, честь і безчестя, правду і кривду.
У кожної людини є свобода вибору. Вибір існує щоденно, щохвилини. Різний за своєю серйозністю. Неоднаковий за своїми наслідками.
 Зробити крок чи не робити? Промовчати чи відповісти? Стерпіти чи не стерпіти? Подолати чи відступити? Так чи ні? Куди піти вчитися? Як жити? Що робити?
Одним із найважливіших кроків у житті є вибір професії. Адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, - одна з умов відчуття життєвої повноцінності.
 Прагнення «знайти себе», стати «самим собою», індивідуальністю – неодмінна ознака юності.
Вибір професії – чи не найголовніший чинник того, як складеться твоє подальше життя та як ти в ньому будеш себе почувати.
«Ким ви працюєте?» - це чи найперше запитання, яке ставлять під час знайомства будь якій дорослій людині.  І це не випадково, адже професія – одна з найважливіших характеристик людини.
Визначитись з вибором професії підростаючому поколінню допомагає спеціаліст районного центру зайнятості Тетяна Григорівна Коркушко. З цією метою 24 старшокласники та педагоги Першотравневої ЗОШ завітали до центральної районної бібліотеки. Для них була проведена екскурсія бібліотекою (АРТвіталею, Інтернет-центром, абонементом, читальним залом, краєзнавчо-бібліографічним відділом). На абонементі відділу обслуговування бібліотекар кафедри юнацтва провела з учнями 11 класів анкетування «Ким бути?». Також  учні  могли ознайомитися з  тематичними папками «Світ сучасних професій» та «Робітничі професії».
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Ви хотите оставить комментарии но незнаете как? Очень просто!
- нажмите на стрелку рядом с окошком Подпись комментария".
- Выберите Имя/URL. (никто не любит анонимов).
- Наберите свое имя, строчку URL можете оставить пустой.
- Нажмите Продолжить
- В окошке комментария напишите то что вы хотели и нажмите "Отправить комментарии"! Спасибо!